preloader

+90 554 134 60 47

info@aydogdunakliyat.com

Hizmetlerimiz

Aydogdu Nakliyat > Hizmetlerimiz
02

Yurtiçi Kargo Taşımacılı

Çeşitli sebepler ile lojistik desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada yaygın olarak ticari faaliyetler ön plana çıkıyor. Özellikle yurtiçi kargo taşımacılığı çerçevesinde değerlendirebileceğimiz kurumsal nitelikli mal nakliyatı da yine ülke genelinde iyi bir lojistik destek ile sorunsuz olarak gerçekleştirilebilir.

02

Depolama Hizmetleri

Depolama hizmetleri, özellikle kurumsal ihtiyaçlarla kullanılabiliyor. Depolarımız kurumsal müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarına profesyonel ve teknolojik bir şekilde cevap verebiliyor.

02

Ağır Gabari ve Proje Taşımacılığı

Ağır Gabari ve Proje Taşımacılığı nakliye ve lojistik hizmetleri çeşitli gruplar altında değerlendiriliyor. Çünkü taşınması istenen mal, malzeme ya da teçhizat farklı niteliklere sahip olabilir ve farklı hassasiyetleri gerekli kılabilir. Bu durumda ise farklılığı ile ön plana çıkan ağır gabari taşımacılığı ve proje taşımacılığı, özel bir çalışmayı gerekli kılıyor.

02

Express Taşıma

Nakliye ve taşımacılık süreçlerinde hız her zaman önemlidir. Her durumda, mümkün olan en hızlı şekilde sonuca ulaşmayı isteriz ve sevkiyatın gerçekleştirilmesini arzu ederiz. Ancak bazı durumlarda çok daha hızlı bir gönderi söz konusu olabilir. Bu durumda ise Express taşıma hizmeti devreye girer.